Kontakta oss

 

Växel

Tel. 08 732 29 00
info@gesab-sweden.se


Här finns vi

Stockholm

På kartan
Okvistavägen 36
186 40 Vallentuna
Tel. 08 732 29 00
Fax. 08 732 56 35

Malmö

På kartan
Tegelvägen 11 
232 54 Åkarp
Tel. 040 53 13 30
Fax. 040 46 05 41 

Växjö

Tel. 0470 396 27

 

Lämna ett meddelande

* Markerade fält är obligatoriska.

PERSONAL

FÖRSÄLJNING

Peter Winberg

Mälardalen

Tel. 08 732 29 03
peter.winberg@gesab-sweden.se

 

Kenneth Heinonen

Mälardalen

Tel. 08 732 29 04
kenneth.heinonen@gesab-sweden.se

Urban Nilsson

Region Syd, Malmö

Tel. 040 46 23 44
urban.nilsson@gesab-sweden.se

Robin Måhrbeck

Mälardalen

Tel. 08 732 29 15
robin.mahrbeck@gesab-sweden.se

 

SERVICE OCH UNDERHÅLL

Jonas Lidesköld

Serviceansvarig

Tel. 08 732 29 08
jonas.lideskold@gesab-sweden.se

Kenneth Heinonen

Diagnossupport / Autocom

Tel. 08 732 29 05
kenneth.heinonen@gesab-sweden.se

Daniel Wellner

Servicetekniker, Mälardalen

Tel. 08 732 29 00
daniel.wellner@gesab-sweden.se

 

Mats Månsson

Servicetekniker, Mälardalen

Tel. 08 732 29 00
mats.mansson@gesab-sweden.se

Michael Talén

Servicetekniker, Mälardalen

Tel. 08 732 29 00
michael.talen@gesab-sweden.se

Roger Larsson

Region Syd, Malmö, Servicekoordinator

Tel. 040 53 13 30
Växel. 08 732 29 00
roger.larsson@gesab-sweden.se

Göran Billgren

Servicetekniker, Malmö

Tel. 040 53 13 30
Växel. 08 732 29 00
goran.billgren@gesab-sweden.se

 Ulf Nyström

Växjö, Servicekoordinator, försäljning

Tel. 0470 39 62 4 / 0470 39 62 7
Växel. 08 732 29 00
ulf.nystrom@gesab-sweden.se

ADMINISTRATION

Peter Winberg

Försäljningschef / Sverigechef

Tel. 08 732 29 03
peter.winberg@gesab-sweden.se

 Annica Ernström

Ekonomiansvarig

Tel. 08 732 29 12
annica.ernstrom@gesab-sweden.se

Anna Sjöblad

Inköp / logistik

Tel. 08 732 29 09
anna.sjoblad@gesab-sweden.se

Ann-Marie Häggstöm

Administration

Tel. 08 732 29 02
annmarie.haggstrom@gesab-sweden.se

Ronnie Cedergren

Lager / logistik

Tel. 08 732 29 14
ronnie.cedergren@gesab-sweden.se

Harri Sarin

Lager / logistik

Tel. 08 732 29 06
harri.sarin@gesab-sweden.se

Prenumerera på erbjudanden och nyhetsbrev direkt till din e-post

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få information om våra produkter och våra aktuella erbjudanden, direkt till din e-post.