Kontakta oss

Kontakt

Växel

Tel. 08 732 29 00
info@gesab-sweden.se

 

   

 

 


Här finns vi

Stockholm

På kartan
Okvistavägen 36
186 40 Vallentuna
Tel. 08 732 29 00
Fax. 08 732 56 35

Malmö

På kartan
Tegelvägen 11 
232 54 Åkarp
Tel. 040 53 13 30
Fax. 040 46 05 41 

Växjö

Tel. 0470 396 27

Haparanda

Tel. 0922 101 55

 

 

Lämna ett meddelande

* Markerade fält är obligatoriska.

PERSONAL

FÖRSÄLJNING

Peter Winberg

Norra Mälardalen

Tel. 08 732 29 03
peter.winberg@gesab-sweden.se

 

Kenneth Heinonen

Mälardalen

Tel. 08 732 29 04
kenneth.heinonen@gesab-sweden.se

Urban Nilsson

Region Syd, Malmö

Tel. 040 46 23 44
urban.nilsson@gesab-sweden.se

Lasse Elm

Växjö

Tel. 0470 396 27
Fax. 0470 75 43 30 

Jan-Erik Kusmin 

Norra Norrland

Tel. 0922 101 55
janne.kusmin@gesab-sweden.se

SERVICE OCH UNDERHÅLL

Hans Berg

Servicechef

Tel. 08 732 29 08
hans.berg@gesab-sweden.se

Kenneth Heinonen

Diagnossupport / Autocom

Tel. 08 732 29 05
kenneth.heinonen@gesab-sweden.se

Daniel Wellner

Servicetekniker, Mälardalen

Tel. 08 732 29 00
daniel.wellner@gesab-sweden.se

Michael Talèn

Servicetekniker, Mälardalen

Tel. 08 732 29 00
michael.talen@gesab-sweden.se

Robin Måhrbeck

Service/Försäljning

Tel. 08 732 29 15
robin.mahrbeck@gesab-sweden.se

 

Servicetekniker, Mälardalen

Tel. 08 732 29 00
Växel. 08 732 29 00
@gesab-sweden.se

Roger Larsson

Region Syd, Malmö, Servicekoordinator

Tel. 040 53 13 30
Växel. 08 732 29 00
roger.larsson@gesab-sweden.se

Jonas Fast

Servicetekniker, Malmö

Tel. 040 53 13 30
Växel. 08 732 29 00
jonas.fast@gesab-sweden.se

Göran Billgren

Servicetekniker, Malmö

Tel. 040 53 13 30
Växel. 08 732 29 00
goran.billgren@gesab-sweden.se

 Ulf Nyström

Växjö, Servicekoordinator

Tel. 0470 39 62 4
Växel. 08 732 29 00
ulf.nystrom@gesab-sweden.se

ADMINISTRATION

Peter Winberg

Försäljningschef / Sverigechef

Tel. 08 732 29 03
peter.winberg@gesab-sweden.se

 

Iréne Kindblom

Ekonomiansvarig

Tel. 08 732 29 01
irene.kindblom@gesab-sweden.se

Anna Sjöblad

Inköp och logistik

Tel. 08 732 29 09
anna.sjoblad@gesab-sweden.se

Ann-Marie Häggstöm

Administration

Tel. 08 732 29 02
annmarie.haggstrom@gesab-sweden.se

Harri Sarin

Logistik

Tel. 08 732 29 14
harri.sarin@gesab-sweden.se

Prenumerera på erbjudanden och nyhetsbrev direkt till din e-post

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få information om våra produkter och våra aktuella erbjudanden, direkt till din e-post.